logo-hidden

Старовинні речі завжди становлять особливу цінність і визначається вона унікальністю і красою кожного предмета. Найчастіше визначити ринкову вартість антикваріату самостійно, складно-адже кожна річ має свою історію, тому ми пропонуємо вам допомогу наших професійних оцінювачів. У нас ви зможете не тільки оцінити предмет старовини але і вигідно продати його за найпривабливішою ціною.

Найчастіше, до особливо цінних і при цьому утилітарним антикварних предметів відносять:
Антикварне срібло, скриньки, портсигари, свічники, статуетки, античні фігурки, антикварний фарфор, столове срібло, ювелірні прикраси, предмети зі срібла

Ми розуміємо наскільки важливою може бути старовинна річ для її власника, але часом в житті бувають моменти, коли продаж подібних предметів стає єдиним виходом з ситуації, що склалася.

На ринку величезна кількість перекупників і посередників пропонують не зовсім відповідну ціну для покупки актикваріату, тому тільки у нас ви зможете дізнатися справжню вартість вашого предмета. Ми можемо запропонувати Вам кваліфіковану консультацію та експертну оцінку провідних фахівців у цій галузі. При цьому попередньо оцінити ваш предмет по фотографії, ви зможете скориставшись спеціальною формою на нашому сайті.

Ми з упевненістю гарантуємо повну безпеку і конфіденційність угоди.

У нашій компанії Золотий Стандарт дбайливо охороняють права кожної людини, що звернулася до нас. Ми допомагаємо кожному стати багатшими і намагаємося відповідати всім світовим стандартам і нормам.

ONLINE оцінка

Введіть ваше ім'я
Введіть номер телефону
Помилка
Помилка
Помилка
Наші контакти

Адреса:
м.Київ, бульвар Дружби Народів 23
(Центральний Будинок меблів),
2 поверх (офісний блок),
офіс №5

Графік роботи:
пн-пт: 12:00 - 17:00
сб-нд: за домовленістю.