logo-hidden

Старовинні монети являють собою одну з найпопулярніших категорій в антикваріаті. Їх висока цінність обумовлена унікальністю і красою кожного виробу зокрема, а також тим, що багато з них карбувалися з дорогоцінних металів.

Серед антикварних монет, можна виділити наступні вироби : монети Царської Росії (платинові, золоті, срібні, мідні), монети СРСР до 1991 року (платинові золоті, срібні), монети сучасної України ( платинові, золоті, срібні), монети світу, античні монети

Коли настає необхідність у продажу антикваріату, насамперед стає питання про надійність угоди. Тому, ми пропонуючи свої послуги, завжди можемо гарантувати відсутність ризику і високий професіоналізм в роботі наших оцінювачів.

Наша компанія Золотий Стандарт, вже багато років займається скупкою старовинних монет і антикваріату, тому у нас ви будете почувати себе комфортно і впевнено. До кожного клієнта у нас індивідуальний підхід і особлива увага. Кожна монета унікальна, тому обов'язково отримає високу оцінку, а озвучена нашими фахівцями вартість, задовольнить Ваші найсміливіші очікування.

ONLINE оцінка

Введіть ваше ім'я
Введіть номер телефону
Помилка
Помилка
Помилка
Наші контакти

Адреса:
м.Київ, бульвар Дружби Народів 23
(Центральний Будинок меблів),
2 поверх (офісний блок),
офіс №5

Графік роботи:
пн-пт: 12:00 - 17:00
сб-нд: за домовленістю.