logo-hidden

Для звичайної людини, живопис це просто естетично-привабливий предмет, частина домашнього інтер'єру, а ось для досвідчених експертів - це перш за все цінна річ, яку можна конвертувати у великі грошові банкноти. Іноді в житті настає гостра необхідність в додатковому джерелі доходу. І якщо ви щасливий власник прекрасної картини, у Вас завжди є можливість вигідно її продати. А ми зі свого боку-її можемо дорого у вас купити. Ми оцінюємо Картини за віком, якістю роботи, загальним станом і звичайно ж за пензлем відомого художника.

Наша компанія Золотий Стандарт, протягом багатьох років займається оцінкою і скупкою живопису до 1980 року , тому з висоти свого досвіду, настійно не рекомендуємо вам оцінювати картини самостійно або в закладах з сумнівною репутацією. Принесіть вашу прекрасну картину нашим фахівцям. Ми здійснюємо експертну оцінку робіт майстрів і тільки у нас ви зможете продати свій твір за найвищою ціною.

Ми сміливо можемо гарантувати об'єктивну оцінку, хороше обслуговування і безпеку нашої угоди. Попередню оцінку вашого предмета старовини, зробіть завантаживши кілька фотографій в нашій спеціальній формі на сайті. Надішліть нам повідомлення і наші експерти зв'яжуться з Вами в самий найближчий час.

ONLINE оцінка

Введіть ваше ім'я
Введіть номер телефону
Помилка
Помилка
Помилка
Наші контакти

Адреса:
м.Київ, бульвар Дружби Народів 23
(Центральний Будинок меблів),
2 поверх (офісний блок),
офіс №5

Графік роботи:
пн-пт: 12:00 - 17:00
сб-нд: за домовленістю.