logo-hidden
Помилково вважати, що вартість золотої монети дорівнює вартості дорогоцінного матеріалу з якого вона виготовлена. Матеріальна цінність золотої валюти залежить від безлічі факторів: тираж, рік випуску і навіть приналежність до певного монетного будинку.

Однак як визначити реальну нумізматичну вартість золотої монети? Вартість залежить від безлічі факторів, розглянемо їх детальніше:

1. Збереження монети.

Збереження зовнішнього вигляду виробу, відсутність відколів і пошкоджень, наявність дзеркального блиску. Найцінніші моменти мають статус Proof. Вартість таких монет може обчислюватися мільйонами.

2. Тираж.

Тираж-кількість випущених монет. Чим менше тираж, тим цінніше монета, адже вона автоматично набуває статусу "рідкісної" і стає більш привабливою в очах колекціонерів і нумізматів.

3. Монетний двір.

Місце, де була виготовлена монета. Якщо ви не захоплюєтеся нумізматикою і не зможете відрізнити 5 копійок італійського і Луганського карбування, то наврядчи ви побачите різницю між двома монетами одного номіналу різних монетних будинків. Саме місце карбування монети може значно збільшити її вартість.

Оцінити реальну вартість свого "скарбу" без участі досвідченого фахівця практично неможливо. Нумізматика-тонке мистецтво, яке вимагає спеціальних знань і скрупульозності.

якщо ви віддаєте перевагу витрачати гроші, а не колекціонувати їх-Ласкаво просимо в компанію Gold Standart! Звертаючись в нашу компанію Ви отримаєте золотий стандарт якості оцінки, обслуговування і чесні виплати.

ONLINE оцінка

Введіть ваше ім'я
Введіть номер телефону
Помилка
Помилка
Помилка
Наші контакти

Адреса:
м.Київ, бульвар Дружби Народів 23
(Центральний Будинок меблів),
2 поверх (офісний блок),
офіс №5

Графік роботи:
пн-пт: 12:00 - 17:00
сб-нд: за домовленістю.