logo-hidden
Ікона, в сучасних реаліях-минуле. Складні політичні чвари і понад 100 років забуття церкви навчать сумніватися навіть глибоко віруючу людину. Сьогодні, наявність ікона не є символом вашої віри. За нинішніх обставин цінність образу становить культурно-історичне та матеріальне значення.

Багато хто взагалі ніколи не замислювалися про вартість і цінність наявної в будинку ікони, тому не поспішають звертатися до фахівців. Даремно, адже старовинні екземпляри можуть відчутно поліпшити ваше фінансове становище вже сьогодні.

Однак як визначити достовірну вартість і вигідно це продати? Часто власники ікон помилково вважають, що вартість лику залежить від його віку. Чим старше ікона, тим вище її ціна. Таке судження помилкове. Вартість ікони залежить від авторства, розмірів, матеріалів і навіть від зображених сюжетних ліній! Важливо розуміти, що якісний аналіз ікони вимагає уваги до кожної деталі і абсолютно не переносить поспіху і "аматорського" підходу.

Звернення до недобросовісних або некомпетентних скупників може коштувати вам круглої суми!

Компанія Gold Standart проводить оцінку вашого майна враховуючи всі параметри і деталі. Продаючи ікону нам, ви віддаєте свою річ в руки дбайливих Хранителів, а натомість отримуєте реальні гроші!

ONLINE оцінка

Введіть ваше ім'я
Введіть номер телефону
Помилка
Помилка
Помилка
Наші контакти

Адреса:
м.Київ, бульвар Дружби Народів 23
(Центральний Будинок меблів),
2 поверх (офісний блок),
офіс №5

Графік роботи:
пн-пт: 12:00 - 17:00
сб-нд: за домовленістю.