logo-hidden
Безперечно, медалі та ордени мають історичну та колекційну цінність. Сьогодні практично кожна людина володіє міні-колекцією початківця фалериста. Однак мало хто користується корисним активом, адже навіть не здогадується про те, що деякі нагороди мають величезну ювелірну цінність.

Незважаючи на те, що вуличні дошки оголошень рясніють листівками з пропозиціями про покупку орденів. Ринок скупки специфічний і не завжди чесний. Головна складність при продажу нагород-пошук досвідченого фахівця. Фалеристика-складна наука, яка вимагає солідного практичного досвіду і глибоких знань від оцінювача.

Довіряючи своє майно не перевіреному фахівцеві ви ризикуєте зіткнутися з шахраями або перекупами, які свідомо занижують реальну вартість орденів і медалей, з метою подальшого перепродажу.

Хочете зробити вигідну для вас угоду? Оцінювачі компанії Gold Standart готові Вам допомогти.

Продаж іменної нагороди або ордена завжди великий стрес для власника. Важко віддавати те, що має цінність для вас і вашої родини. Компанія Gold Standart відноситься до скупки медалей і орденів з особливим трепетом і повагою. Довіряючи нам свої цінності, Ви отримуєте професійний підхід, дбайливе зберігання і реальні гроші в максимально короткі терміни.

ONLINE оцінка

Введіть ваше ім'я
Введіть номер телефону
Помилка
Помилка
Помилка
Наші контакти

Адреса:
м.Київ, бульвар Дружби Народів 23
(Центральний Будинок меблів),
2 поверх (офісний блок),
офіс №5

Графік роботи:
пн-пт: 12:00 - 17:00
сб-нд: за домовленістю.